ФОТО: Е ова е портпаролка, со внимание ќе се следат прес-конференциите на Сања

Сега со големо внимание ќе се следат пресконференциите, зашто уште од вчера се појави Сања, а моментот го објави и на Инстаграм. На конференциите за медиуми на ФК Војводина често главната ѕвезда е атрактивната портпаролка на клубот, Сања Беба Кружевиќ, пишуваат српските медиуми.

Прес-конференциите на Војводина станаа хит во регионот токму поради портпаролката, а таа на стекна огромна слава. Фото:

На Инстаграм ја следат повеќе од 33.000 луѓе, а убавата Србинка неодамна објави и фотографии во бикини, каде доби голем број комплименти. Фото: