ФОТО: Оваа македонска пејачка направи драстична промена на изгледот, дефинитивно е непрепознатлива

Елена Миленковска, македонска пејачка која сите ја запознавме по учеството во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ е доста аквтивна и на социјалните мрежи, каде често споделува фотографии од неа и нејзиното семејство, пишува Прес24.

Мажена е за пејачот Александар Гуте Маринковиќ со кој го има синот Максим.

Поради мајчинството кратко време паузираше од настапите, но сега повторно се врати на сцена, повторно на „Ѕвездите на Гранд“.

Она што изненади многумина е промената на изгледот.

Елена повеќе не е бринета, направи драстична промена, пишува Прес24.

Како ви се допаѓа?